Lp |
Rodzaj zajęć z uczniami |
Nauczyciel |
Termin zajęć |
Godz. |
|
1 |
Przygotowanie do egzaminu zawodowego, konsultacje |
Beata Dreszer |
wtorek |
14.00- 15.00 lub po indywidualnym ustaleniu |
|
2 |
Chemia, przedmioty gastronomiczne - konsultacje |
Grażyna Białek |
poniedziałek |
14.05 – 14.50 |
|
3 |
Konsultacje z jęz. francuskiego |
Magdalena Bregin |
wtorek |
14.00 – 14.45 lub po indywidualnym ustaleniu |
|
4 |
Przygotowanie do egzaminu zawodowego, konsultacje, Symulacyjne Biuro Podróży |
Edyta Zarzycka - Kościesza |
poniedziałek |
14.50 – 15.35 |
|
5 |
Zajęcia doraźne związane z imprezami lokalnymi i współpracą z Teatrem Zdrojowym w Polanicy – Zdroju, przedszkolem, Wyjazd na targi turystyczne do Berlina |
Magdalena Strychaniecka |
Zgodnie z terminarzem wydarzeń |
|
|
6 |
Przygotowanie i udział w imprezach pozaszkolnych, cateringach, przygotowanie do egzaminu zawodowego |
Agnieszka Ciuła |
poniedziałek |
14.05 – 14.50 |
|
7 |
Konsultacje z biologii |
Halina Stepaniak |
środa |
13.15 – 14.00 |
|
8 |
Konsultacje indywidualne w zakresie języka polskiego |
Agnieszka Pyrz |
poniedziałek |
14.00 – 14.45 po wcześniejszym umówieniu się |
|
9 |
Przygotowanie do konkursów, konsultacje indywidualne z j. niemieckiego |
Barbara Prusak |
wtorek |
14.00 – 14.45 po wcześniejszym umówieniu się |
|
10 |
Konsultacje z języka angielskiego |
Anna Sokołowska |
piątek |
14.05 – 14.50 |
|
11 |
Konsultacje z historii i wos-u. Praca z uczniem zdolnym, przygotowanie do konkursów |
Danuta Droździk |
piątek |
07.15 – 08.00 |
|
12 |
Konsultacje z religii |
Ks. Mateusz Matusiak |
czwartek |
14.05 – 14.50 |
|
13 |
Konsultacje z wok-u |
Dorota Sip - Podlewska |
Wtorek, ostatni w miesiącu |
15.00 – 15.30 |
|
14 |
Konsultacje z języka niemieckiego |
Ewa Pisarczyk |
Środa |
14.00 – 14.45 |
|
15 |
Przygotowanie do egzaminu zawodowego ( gastronomia ) |
Bogusława Karpińska |
wtorek |
14.00 – 14.45 |
|
16 |
Konsultacje pedagoga |
Agnieszka Chwiłka |
Środa piątek |
13.30 – 14.30 |
|
17 |
Przygotowanie do egzaminu zawodowego ( hotelarstwo ) |
Teresa Nowicka |
wtorek |
14.00 – 14.45 |
|
18 |
Prowadzenie działalności gosp. w turystyce i gastronomi. BHP w gastr. |
Stanisław Wiśniewski |
poniedziałek |
14.00 – 14.45 |
|
19 |
Konsultacje z matematyki i informatyki |
Daniel Łuczko |
środa |
15.00 – 15.45 po wcześniejszym umówieniu się |
|
20 |
Konsultacje z języka polskiego |
Edyta Kapral |
piątek |
14.50 – 15.35 |
|
21 |
Przygotowanie do praktyk zawodowych i staży. Przygotowanie do egzaminu maturalnego |
Barbara Szeliga |
poniedziałek |
14.00 – 14.45 po wcześniejszym umówieniu się |
|
22 |
Konsultacje z fizyki |
Piotr Głowania |
Wtorek |
13.15 – 14.00 po wcześniejszym umówieniu się |
|
23 |
Konsultacje z matematyki |
Grzegorz Boos |
Środa lub czwartek |
7.15 – 8.00 po wcześniejszym umówieniu się |
|
24 |
Przygotowanie do egzaminu zawodowego ( hotelarstwo ) |
Mirona Wiaderny |
czwartek |
14.00 – 14.45 |
|
25 |
Konsultacje z geografii |
Joanna Matusiak |
poniedziałek |
13.00 – 13.15 i środa 13.15 – 13.45 ( po wcześniejszym umówieniu się ) |
|
26 |
Konsultacje z e.d.b |
Robert Bernaś |
piątek |
13.15-14.0 ( po wcześniejszym umówieniu się ) |
|
27 |
Konsultacje z religii. Wolontariat |
s.Karolina Dalasińska |
środa |
14.50 – 15.35 |